Aktuální konzerty

SATAN KLAUS fest, Volyně
SATAN KLAUS fest, Volyně

Novinky

AVENGER have just released sixth album "Mir v haremu smrti"

Southbohemian blasphemers AVENGER have spawned new longplay album upon UG scene in these days. "Mir v haremu smrti" contains 10 songs with playtime 44 mins. Audio material was captured in HELLSOUND studio, graphic design and artwork was made by Popel Design co.

First 500 CD´s press has been released under new record company HELLSOUND Productions. This "label" is owned by band´s leader Honza Kapak, this is band´s self release. Further licencing is currently topic of negotiations.

You can listen to this album in its entirety at avengercze.bandcamp.com. You can buy it there as a digital album too. In case youre old school dude (as we are) you can support the band with jewel CD purchase for only 8 Euro + shipping.

We have just printed new T-shirts too. Its 25 years anniversary design, front white print on black T-shirt, our older albums are on stock too, feel free to check our Merch: avengermetal.cz/merch
 AVENGER právě vydali šesté řadové album "Mír v harému smrti"

Jihočeští neznabozi AVENGER v těchto dnech vyvrhli na UG scénu novou dlouhohrající desku. "Mír v harému smrti" obsahuje 10 písní na ploše 44 minut. Zvuková stopa byla pořízena ve studiu HELLSOUND, o grafický design se postarala firmička Popel Design.

První náklad 500 Ks CD byl zaštitěn nově vzniklou nahrávací společností HELLSOUND Productions. Za tímto "labelem" se neskrývá nikdo jiný než Honza Kapák, jedná se o vydání vlastními silami z finančních zdrojů kapely. Další licenční vydání jsou v jednání.

Album v celém svém rozsahu si můžete poslechnout na adrese avengercze.bandcamp.com případně ukázky na banzone.cz/avengerband . Na bandcampu lze i koupit celé album v digitální formě. Pro ty z vás, co stále nezanevřeli na staré dobré CD, můžete nás podpořit koupí placky za lidových 200 Kč + poštovné.

K mání jsou dále čerstvě vytištěná trika k příležitosti oslav 25 let existence kapely stejně jako skoro všechny starší tituly kapely (CD, LP předchozích počinů), bližší info lze nalézt třeba zde: avengermetal.cz/merch
 


Novinky

UNITED SLAVIC SWORDS - fest 5

22. listopadu v 10:08 - UNITED SLAVIC SWORDS - fest 5, 09. januar, The Quarter, Novi Sad ...

ENTER THE ETERNAL FIRE fest

1. dubna v 00:00 - Hello, good news! Po 10 letech se do Volyně vrací dvoudenní metalovej festival. Open Hell je mrtvý, ať žije ENTER THE ETERNAL FIRE!!!